O nas

POMYSŁ ponoć jest najważniejszy. Ale cóż po świetnych pomysłach, których nie można wdrożyć i zrealizować?
Podstawą naszych działań jest ZROZUMIENIE potrzeb naszego Klienta i jasne określenie celów do osiągnięcia. Dzięki temu dobieramy NAJLEPSZE rozwiązania do realizacji założonych celów komunikacji marketingowej.
Nasza ELASTYCZNOŚĆ pozwala na produkowanie wydarzeń skrojonych zgodnie z potrzebą i w ramach określonych budżetów.
Pracujemy zgodnie z określonym harmonogramem prac nad projektem, stawiamy przede wszystkim na JAKOŚĆ i SKUTECZNOŚĆ na każdym etapie współpracy z Państwem ? poczynając od kontaktu, poprzez prace nad obsługą projektu a kończąc na dostarczeniu świetnego wydarzenia!

 

5POINTS to agencja eventowa. Projektujemy i realizujemy wydarzenia na każdą okazję, małe i duże, od spotkań biznesowych, poprzez wyjazdy integracyjne, kampanie promocyjne i marketingowe, aż po imprezy sportowe i  festiwale muzyczne. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z największą starannością, ponieważ KAŻDE WYDARZENIE JEST WYJĄTKOWE.

W naszych projektach zawsze znajdziesz kompleksowe i profesjonalne podejście, nie skupiamy się tylko na naszym obszarze działań a na całości kontekstu wydarzenia. Świetną kreację graficzną i dekoracje dostosowane do Twojej marki, charakteru i wydźwięku imprezy. Digital i innowacje, które czynią nasze realizacje nowoczesnymi, odpowiadającymi na potrzeby i sposób komunikacji dzisiejszych Klientów. Multimedia i technikę scenograficzną która zaangażuje wszystkich uczestników. Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych, a najważniejszym naszym celem jest osiągnięcie satysfakcji Naszych Klientów i Gości.